
Трансформатор струму Т-0,66-2 2000/5 (кл.т. 0,5S) "Мегомметр" (2025 року випуску)
3 882 ₴
- Під замовлення
- Код: Т-2-2000S
Відправка з 11 квітня 2026+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформатор струму Т-0,66-2 2000/5 клас точності 0,5S прямокутний отвір, алюмінієва шина в комплекті призначені для передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, автоматики, сигналізації та керування в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50 Гц або 60 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегомметр |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Вимірювальний |
| Напруга | 0.66 кВ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний первинний струм | 2000 А |
| Вторинний струм | 5 А |
| Потужність навантаження | 0.005 кВА |
| Принцип перетворення струму | Електромагнітний |
| Маса | 3.1 кг |
| Міжповірочний інтервал | 5 років |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Клас точності | 0.5S |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 882 ₴




