
Вольтметр NP96-V 10kV/100V 96х96мм
849 ₴
- В наявності
- Код: 761769
+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аналогові електровимірювальні вольтметри CHINT NP96-V 10kV/100V (96х96мм) призначені для вимірювання напруги в електричних ланцюгах змінного струму.
Вольтметри CHINT NP96-V 10kV/100V (96х96мм) застосовуються для роботи в закритих приміщеннях, електрощитовому обладнанні, електроустановках промислових підприємств, житлових, громадських будівель і споруд.
Технічні характеристики аналогових вольтметрів CHINT NP96-V (96х96мм).
| Максимальна напруга, що вимірюється, В: | 10 000 |
| Висота(В) х Ширина(Ш), мм: | 96х96 |
| Клас точності: | 1,5 |
| Спосіб підключення: | безпосереднє |
| Система: | електромагнітна |
| Спосіб встановлення: | на панель щита |
| Номінальна робоча напруга, В: | 600 |
| Опір ізоляції, не менше, Moм: | 20 |
| Температура зберігання, °С: | -40 ~ +70 |
| Гранична робоча температура, °С: | -20 ~ +57 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Аналоговий |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
| Максимальний діапазон вимірювання | 10000 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 57 °С |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 96 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


