
Автоматичний вимикач в литому корпусі NM8NDC-125C TM 125 2P DC500V
4 496 ₴
- В наявності
- Код: 275594
+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичні вимикачі NM8NDC призначені для роботи в колах постійного струму з номінальною напругою до 1000 В та номінальним струмом від 16 А до 1600 А. Забезпечують надійний захист електричних кіл від тривалих перевантажень і струмів короткого замикання, а також дозволяють оперативно вмикати та відключати ділянки електричних мереж постійного струму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Комутаційна зносостійкість | 2000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 15000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Вага | 0.83 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 125 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 500 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 36000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 78.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 496 ₴

