
Трансформатор струму ТШ-0,66-3 5000/5 (кл.т. 0,5S) "Мегомметр" (2025 року випуску)
6 840 ₴
- Під замовлення
- Код: ТШ-3-5000S
Відправка з 11 квітня 2026+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформатори струму ТШ-0,66-3 (без шини, з отвором під шину) призначені для передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, автоматики, сигналізації та керування в електричних колах змінного струму частотою 50 Hz або 60 Hz.
Трансформатори струму ТШ-0,66-3 , встановлюються на шини розподільних пристроїв споживачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегомметр |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Вимірювальний |
| Напруга | 0.66 кВ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний первинний струм | 5000 А |
| Вторинний струм | 5 А |
| Потужність навантаження | 0.005 кВА |
| Принцип перетворення струму | Електромагнітний |
| Маса | 2.4 кг |
| Міжповірочний інтервал | 5 років |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Клас точності | 0.5S |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 840 ₴

