
Трансформатор струму ТШ-0,66-1 300/5 (кл.т. 0,5S) "Мегомметр" (2025 року випуску)
1 404 ₴
- Під замовлення
- Код: ТШ-1-300S
Відправка з 07 квітня 2026+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформатори струму ТШ-0,66-1 600/5 клас точності 0,5S (без шини, прямокутний отвір)призначені для передавання сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, автоматики, сигналізації та керування в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50 Гц або 60 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегомметр |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Вимірювальний |
| Напруга | 0.66 кВ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний первинний струм | 300 А |
| Вторинний струм | 5 А |
| Потужність навантаження | 0.005 кВА |
| Принцип перетворення струму | Електромагнітний |
| Маса | 1.4 кг |
| Міжповірочний інтервал | 5 років |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 0.5S |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 404 ₴

