
Вольтметр ЭВ0302 0-500 В кл.т. 2,5 "Мегомметр"
1 080 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
Вольтметри ЭВ0302 електромагнітної системи, щитові призначені для вимірювання змінного струму синусоїдальної форми частоти від 45 Гц до 65 Гц на пересувних і стаціонарних об'єктах. Прилади віброміцні та ударостійкі.
Діапазони вимірювання: 0-10; 0-15; 0-20; 0-30; 0-50; 0-75; 0-100; 0-150; 0-250; 0-300; 0-400; 0-500V.
Залежно від кінцевого значення діапазону вимірювання, початкове значення діапазону вимірювання становить ≈30%.
Клас точності 1,5, 2,5 або 4.
Грани допуску основної похибки приборов рівні ± 1,5% для приладів класу точності 1,5, ±2,5% для приладів класу точності 2,5 і ± 4% для приладів класу точності 4 від кінцевого значення діапазону вимірювання.
Робоче положення приладів вертикальне, горизонтальне. За узгодженням із замовником допускається виготовляти прилади з робочим положенням під кутом 45°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегомметр |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діапазон вимірювання | 500 |
| Похибка, +/- | 2.5 % |
| Тип | Аналоговий |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Мінімальна робоча температура | -50 °С |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 080 ₴

