
ПРИЛАД КОНТРОЛЯ ІЗОЛЯЦІЇ Ф4106
6 654 ₴
- Під замовлення
Відправка з 01 червня 2026- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
Прилади контролю ізоляції Ф4106, Ф4106А випускається замість приладу МКН380.
Виготовлення приладу — пило-, бризко- та вологозахищене, вібростійке.
Прилади контролю ізоляції Ф4106, Ф4106А призначені для вимірювання опору ізоляції та сигналізації у разі його зниження нижче встановленого рівня (вставки) в мережах змінного струму, що є під напругою 220 В або 380 В частотою 50 Гц, 60 Гц або 400 Гц.
Сфера застосування — пересувні та стаціонарні електроустановки з ізольованою нейтраллю.
Прилад складається з двох блоків: пристрою (ПУ) і релейного пристрою (РУ). Робоче положення ПУ — вертикальне, РУ — будь-яке.
Технічні характеристики:
- Діапазон вимірювань від 0,02 МОм до 5 МОм.
- Клас точності ПУ — 2,5. Межа допуску основної похибки РУ становить ± 10% від опору втоми.
- Прилад має три перемиканих втоми опору Rу (набір втомлень): 30 кОм, 50 кОм і 500 кОм — для Ф4106 або 12 кОм, 20 кОм і 60 кОм — для Ф4106А.
- За узгодженням із заводом-виробником допускається постачання приладів з іншими наборами втоматок із ряду 12 кОм, 20 кОм, 30 кОм, 50 кОм, 60 кОм, 100 кОм, 200 кОм, 300 кОм, 400 кОм, 500 кОм.
- РУ приладу має на виході два перемикальних контакти, режими комутації яких наведені нижче:
| Діапазон комутації | Род тока | Тип навантаження | |
|---|---|---|---|
| Струга, А | Напруги, В | ||
| 0,1 – 2 | 6 – 30 | Постійний | Активна |
| 0,05 – 1 | 6 – 30 | Постійний | t £ 15 ms |
| 0,1 – 0,3 | 6 – 250 | Постійний | Активна |
| 0,1 – 0,25 | 6 – 115 | Змінний 50 – 1100 Гц | cos ф ≥ 0.3 |
- За узгодженням із заводом-виробником допускається постачання приладів з іншими режимами комутації (див. таблицю) за таких умов експлуатації:
- температура навколишнього повітря від мінус 40 oС до плюс 60 °C;
- відносна вологість повітря від 35% до 85%.
| Діапазон комутації | Род тока | Тип навантаження | |
|---|---|---|---|
| струму, А | зарядки, V | ||
| ≤ 8 | ≤ 30 | постійний | активна |
| ≤ 3 | ≤ 30 | постійний | t ≤ 7 ms |
| ≤ 2 | ≤ 250 | змінний 50 Hz...1100 Hz | cos ф ≥0,4 |
- Вхідний опір не менш ніж 250 кОм.
- Оперативний струм (через вимірюваний опір Rх) не більш ніж 0,6 мА.
- Споживана потужність не більш ніж 10 ВА.
- Час відпускання РУ не більш ніж 0,1 с.
- Напруга живлення — (220 +22/-66) В.
- Довжина шкали ПУ не менш ніж 50 мм.
- Режим роботи безперервний. Тривалість безперервної роботи не обмежена.
- Умови експлуатації:
- температура навколишнього повітря від мінус 60 °C до плюс 60 °C;
- відносна вологість до 95% за температури плюс 35 °C.
- Маса, не більш ніж: ПУ — 0,2 кг; РУ — 1,3 кг.
- Габаритні розміри, не більш ніж:
- ПУ — 80 мм х 80 мм х 100 мм;
- РУ — 175 мм х 98 мм х 143 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегомметр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 кг |
| Час встановлення показів | 15 сек |
| Довжина шкали | 50 мм |
| Одиниці виміру | МОм |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Максимальний діапазон вимірювання | 5 |
| Мінімальна робоча температура | -60 °С |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0.02 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип | Аналоговий |
- Ціна: 6 654 ₴

