
Лічильник однофазний NIK 2102-02 M1 (5-60А) електромеханічний
816 ₴
- Під замовлення
Відправка з 01 червня 2026+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
- вимірювання активної енергії в однофазних дводротових ланцюгах змінного струму;
- клас точності — 1,0 (ДСТУ 30207 і ДСТУ IEC 62053-21);
- номінальна напруга — 220 В;
- частота – 50 Гц;
- номінальна сила струму — 5 А або 10 А (залежно від виконання);
- максимальна сила струму — 50 А або 60 А (залежно від виконання);
- ступінь захисту — ІР54;
- наявність імпульсного виходу;
- кількість розрядів лічильника — 6+1;
- міжподорожний інтервал — 16 років;
- середній термін експлуатації (до першого капітального ремонту) — 30 років;
Основні переваги:
- кількість вимірювальних елементів — 1 або 2 (як датчики струму використовуються шунт і трансформатор);
- Розширений діапазон робочих напруг (143 В — 253 В);
- Підвищений ступінь захисту від впливу постійних і змінних магнітних полів (СОУ-Н МПЕ 40.1.35.110:2005);
- Технологічний запас за класом точності не менш ніж 50%;
- Мале власне енергоспоживання;
- Довготривала робота за U = 380 В (до 24 годин);
- Прозорий кожух;
- Можливість встановлення прозорої клемної кришки;
- Можливість встановлення на DIN-рейку;
- Захист від хіщей електроенергії: індикація зворотного напрямку струму (реверсу), нерівності струму в фазному та нульовому приводах.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 178 мм |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальний струм | 60 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Тип індикатора | Механічний |
| Тип підключення | Пряме |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴

