
Ящик обліковий DOT.3 IP54 для 3-ф. лічильників пластиковий
630 ₴
- В наявності
+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Шухляди розподільні низьковольтні призначені для зовнішнього встановлення однофазних і трифазних лічильників електричної енергії змінного струму напругою до 380 В, для захисту приладів від механічних пошкоджень, недопущення злодіїв електричної енергії, захисту лічильників від пилу та атмосферних опадів.
- Корпус виготовлений зі стійкого до займання матеріалу. Конструкція корпусу дає змогу зчитувати дані з лічильника через оглядове вікно, не відкриваючи кришки. Матеріал вікна — пластик УФ-стабілізований, не мутніє згодом.
- Ящики мають універсальні кріплення для монтажу лічильника на DIN-рейку, а також для монтажу та зміцнення іншого обладнання всередині ящика (автоматичних вимикачів, гофрованої трубки та кабелю). Також передбачена можливість опломбування корпусу.
- Ступінь захисту відповідає ІР54 за ГОСТ 14254.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Вуличне |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Максимальна робоча температура | 50 |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1.5 кг |
| Захист | |
| Опломбування | Да |
| Додаткові характеристики | |
| Місце під лічильник | Да |
| Відчиняння дверей | Горизонтальне |
| Монтажний комплект | Да |
| Оглядове віконце | Да |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Основні | |
| Тип монтажа | Навісний |
| Тип щита | Вуглецевий |
| Розрахункова кількість модулів | 6 |
| Тип обладнання | Ящик |
| Ступінь захисту IP | 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴



