
Вольтметр ЭВ0302 0-150В кл.т. 2,5 "Мегомметр"
1 080 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діапазон вимірювання від 7,5 V до 600 V при безпосередньому підключенні
При вимірюванні напруги більше 600 V використовується підключення через трансформатор напруги
Клас точності приладів – 1,5 або 2,5
Границі допустимої приведеної основної похибки приладів рівні ±1,5 % для приладів класу точності 1,5 та ±2,5 % для приладів класу точності 2,5 від кінцевого значення діапазону вимірювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегомметр |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діапазон вимірювання | 150 |
| Похибка, +/- | 2.5 % |
| Тип | Аналоговий |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Мінімальна робоча температура | -50 °С |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴

