
Трансформатор струму CHINT BH-0.66 30 I 200/5A к.т. 0,5 IEC без шини
397 ₴
- Немає в наявності
- Код: 364923
+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трансформатори струму CHINT ВН-0,66 призначені для застосування в схемах технічного обліку електроенергії, а також для передавання сигналу вимірювальної інформації вимірювальним приладам або пристроям захисту та керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 0.66 кВ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний струм | 200 А |
| Вторинний струм | 5 А |
| Потужність навантаження | 0.005 кВА |
| Принцип перетворення струму | Електромагнітний |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Клас точності | 0.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴


