
Лічильник електроенергії 3-фазний багатотарифний КСМ МІРА - 3.22 - 213002А (аналог ЛЕТ 01 2022A-NOS01T)
3 300 ₴
- Готово до відправки
- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
З моделлю КСМ МІРА - 3.22 - 213002А з'являється можливість вибирати дані види обліку електрики, раціонально використовувати і набагато менше платити за електроенергію. ЛЕТ 01 2022A-NOS01Tпо співвідношенню якість, функціональність, ціна ― явний лідер сегменту якісних трифазних багатотарифних електролічильників вітчизняного виробництва.
Функціональні можливості електролічильника ЛКСМ МІРА - 3.22 - 213002А 3х220/380В 5-100A:
- можливість установки до 12 сезонних варіантів (програм) дії тарифних зон з періодичністю 1 міс.;
- вимірювання активної енергії: сумарної; за чотирма тарифами;
- вимірювання діючих значень напруги і струму навантаження;
- індикація поточного часу і дати;
- автоматичний перехід на літній і зимовий час;
- інформаційний обмін даними через комунікаційний інтерфейс - оптопорт, EIA 485.
Інформація на дисплей електролічильника ЛЕТ 01 2022A-NOS01T виводиться з інтервалом 5-30с в циклічному режимі і показує поточну дату, поточний час, номер поточного тарифу, накопичену енергію окремо за тарифами, сумарну енергію, спожиту потужність, діюче значення напруги мережі, діюче значення струму фази, діюче значення струму нейтралі, частота мережі, напрацювання (час експлуатації приладу), одиниця виміру. Лічильник зберігає інформацію про спожитої електроенергії, часу і дати не менше 6 років при відключенні живлення.
Багатотарифний електролічильник КСМ МІРА - 3.22 - 213002А:
- установку і корекцію поточного часу і дати, програми тарифів згідно з ИЯЕВ.411152.047 КЕ;
- фіксацію несанкціонованого втручання в лічильник і вплив магнітного поля;
- фіксацію пікових значень напруги;
- зняття інформації про знаходження лічильника в режимі відсутності подачі струму;
- зняття інформації про кількість відключень харчування.
Прилад стійкий до кліматичних, механічних і електромагнітних впливів.
Лічильник відповідає вимогам ДСТУ EN 62053-21:2015, СОУ-H МПЕ 40.1.35.110:2005.
Клас точності - 1,0
ХАРАКТЕРИСТИКИ НАДІЙНОСТІ багатотарифних лічильників електроенергії КСМ МІРА - 3.22 - 213002А:
- Мінімальна напрацювання на відмову — 150 000 годин.
- Міжповірочний інтервал — 10 років.
- Середній термін служби — 30 років.
- Гарантійний термін — 3 роки з дати введення в експлуатацию.
Основні технічні характеристики 3-ф. електролічильників КСМ МІРА - 3.22 - 213002А:
Найменування параметрів Величини Клас точності 1.0 Номінальна напруга, В 3х230/400 Номінальний (максимальний) струм, А 5(100) Частота мережі, Гц 50 Стартовий струм (чутливість)не більше, А 0,015 Максимально допустимий струм на виходах управління навантаженням, мА 110 Передаточне число, імп/квтгод 2000 Діапазон робочих температур, оС -40...+70 Габаритні розміри, мм 236,2 x 173,8 x 54,5 Маса, не більше, кг 1,5 Міжповірочний інтервал, років 10 Гарантія виробника, років 3 Термін служби, років 30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Комунар |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | РКІ |
| Кількість тарифів | 4 |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип підключення | Пряме |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 100 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 233 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 3 300 ₴




