
Амперметр NP72-A 2000/4000/5A 72x72mm
530 ₴
- В наявності
- Код: 761863
+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аналогові електровимірювальні амперметри CHINT NP72 -A 72x72mm призначені для вимірювання сили струму в електричних ланцюгах змінного струму.
Амперметри CHINT NP72 -A 72x72mm застосовуються для роботи в закритих приміщеннях, електрощитовому обладнанні, електроустановках промислових підприємств, житлових, громадських будівель і споруд.
Технічні характеристики аналогових амперметрів CHINT NP72 -A 72x72mm.
| Максимальний струм, що вимірюється, А: | 1100,150,200,300,400,500,600,1000,1500,2000 |
| Висота(В) х Ширина(Ш), мм: | 72х72 |
| Клас точності: | 1,5 |
| Спосіб підключення: | через трансформатор струму |
| Система: | електромагнітна |
| Спосіб встановлення: | на панель щита |
| Номінальна робоча напруга, В: | 400 |
| Опір ізоляції, не менше, Moм: | 20 |
| Температура зберігання, °С: | -40 ~ +70 |
| Гранична робоча температура, °С: | -20 ~ +57 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Аналоговий |
| Тип вимірюваного струму | AC |
| Одиниці виміру | А |
| Максимальний діапазон вимірювання | 2000 |
| Напруга | 400 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 57 °С |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 72 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴


