
Щит CHINT NXW5-3030/20 (300х300х200) з монтажною панеллю
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 640020
- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
Опис:
Щити навісні металеві IP54 з монтажною панеллю CHINT NXW5 призначені для встановлення модульної апаратури, для введення та розподілу електроенергії, для збирання різних пристроїв автоматики, керування, сигналізації тощо.
Конструкція навісних металевих щитів IP54 з монтажною платою CHINT NXW5 забезпечує швидкий і зручний монтаж електрообладнання.
Монтажна панель навісних щитів CHINT NXW5 съемна. Щити виготовлені з листового металу завтовшки 1.2 мм і мають оцинковане покриття.
|
Параметри |
Значення |
| Відповідність стандартам | IEC 622008 |
| Кількість замків | 1/2 |
| Кількість петель | 2/3 |
| Товщина металу мм | 1,2 |
| Ступінь захисту | IP54 |
Конструкція щитів із монтажною платою CHINT серії NXW5
1. Замок.
2. Оцинкована панель.
3. Болти уземлення.
4. Кронштейни для кріплення на стіну.
5. Посилені петлі.
6. Плата кабельного введення.
7. Ущільнювач.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chint Electrics |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Основні | |
| Тип монтажа | Навісний |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Варіант установлення | Настінний |
| Тип використання | Універсальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 300 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1.2 мм |
| Товщина передніх дверей шафи | 1.2 мм |
| Товщина задніх дверей шафи | 1.2 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Відчинення передніх дверей | Лівостороннє |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість регулювання глибини монтажних напрямних | Немає |
| Знімна основа шафи | Да |
| Можливість правобічного та лівобічного навішування дверей | Да |
| Постачання шафи | У зібраному вигляді |
| Колір шафи | Світло-сірий |
- Ціна: 2 540 ₴




