
Трансформатор струму Т-0,66А-1 1200/5 кл.т. 0,5S (16 років) "Мегомметр" (2025 року випуску)
1 938 ₴
- Під замовлення
- Код: Т-А-1-1200S
Відправка з 07 квітня 2026+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформатор струму Т-0,66-1 600/5 клас точності 0,5S прямокутний отвір, алюмінієва шина в комплекті призначені для передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, автоматики, сигналізації та керування в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50 Гц або 60 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегомметр |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Вимірювальний |
| Напруга | 0.66 кВ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний первинний струм | 1200 А |
| Вторинний струм | 5 А |
| Потужність навантаження | 0.005 кВА |
| Принцип перетворення струму | Електромагнітний |
| Маса | 1.8 кг |
| Міжповірочний інтервал | 16 років |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 0.5S |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 938 ₴

