
Трансформатор струму ТШ-0,66 600/5 (кл.т. 0,5S) "Мегомметр" (2025 року випуску)
1 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТШ-600S
+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформатори струму ТШ-0,66 200/5 клас точності 0,5S (без шини, круглий отвір) призначені для передавання сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, автоматики, сигналізації та керування в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50 Гц або 60 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегомметр |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивне виконання | Котушка |
| Напруга | 0.66 кВ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний первинний струм | 600 А |
| Вторинний струм | 5 А |
| Потужність навантаження | 0.005 кВА |
| Кількість коефіцієнтів трансформації | 1 |
| Кількість ступенів трансформації | Одноступінчатий |
| Принцип перетворення струму | Електромагнітний |
| Спосіб монтажу | На лапах |
| Тип монтажу | Опорний |
| Маса | 1.3 кг |
| Міжповірочний інтервал | 5 років |
| Додаткові характеристики | |
| Рід установки | Закрите приміщення |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Каскадне з'єднання | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Клас точності | 0.5S |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴

