
Модульна розетка AC30-111 на DIN-рейку, 2P+PE, із заземленням
200 ₴
- В наявності
- Код: 775001
+380 (50) 524-22-74
Андрій- +380 (93) 398-22-16Петро
- +380 (50) 155-33-56Петро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна розетка AC30-111
Призначена для встановлення на DIN-рейку в розподільчий щит і служить для підключення переносного світильника або електричного інструменту під час профілактичних та ремонтних робіт в електричному збиранні за місцем встановлення.
Встановлюється в електротехнічні шафи та модульні бокси. Модульний корпус з кріпленням на DIN-рейку 35мм дозволяє встановити її в один ряд з автоматичними вимикачами.
Габаритні розміри (ШхВхГ), 44x71x65 мм
Номінальний струм – 16А
Призначена для встановлення на DIN-рейку в розподільчий щит і служить для підключення переносного світильника або електричного інструменту під час профілактичних та ремонтних робіт в електричному збиранні за місцем встановлення.
Встановлюється в електротехнічні шафи та модульні бокси. Модульний корпус з кріпленням на DIN-рейку 35мм дозволяє встановити її в один ряд з автоматичними вимикачами.
Габаритні розміри (ШхВхГ), 44x71x65 мм
Номінальний струм – 16А
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



